Turime parduotuvėse
Liko %1 vnt.
SKU
V5026

Vision | Nalle Trousers

Vidurinio sluoksnio kelnės iš 280g flyso, skirto žvejybai ir braidymui kai vanduo dar šaltas. Puikiai nustumia drėgmę nuo kūno. Video viduje.
As low as 89,00 €

Šis meškiukas yra geriausias vidurinysis sluoksnis už tokią kainą. Iš pažiūros visiškai paprastas rūbas, bet sukirptas ir pasiūtas pagal specialią technologiją. Jis skirtas dėtis ant pirmojo sluoksnio kaip papildoma termo izoliacija. Kai vanduo vėsus nori jausti patogiai ir šiltai, tada į pagalbą ir ateina jis. Standartinškai flysinis audinys yra tamprus tik viena kryptimi, todėl meškiuko konstrukcijoje audiniai dedami skirtingomis kryptimis, kad temptusi vertikalia arba horizontaliai tose vietose kur reikia. Vietoje normalių juostelių audinio kantuose, kurios neturi termo savybių ir yra nepatogios bei kaupia drėgmę, meškiuke sudėtos plonos bet patogios juostelės termo komfortui palaikyti.Apatinė klešnės dali siaura, gerai priglundanti, kad nesmukinėtų bridkelnėse ir būtų patogu vaikšioti.

Šios kelnės yra puikus pasirinkimas, kai dienos jau šiltos, o vanduo dar šaltas, todėl nori šltų rūbų tik apačioje. Taip pat puikus pasirinkimas kai žvejojame žiemą. Tada ant ilgojo nugarą dengiančio NALLE šliaužtinuko dedamės dar šitas kelnes ir NALLE švarkelį, taip padvigubindami vidurinį flyso sluoksni.

Žemiau pridedame vide apie termo aprangą ir jos sluoksniavimą, kad geriau suprastum ką ir kada naudoti. Taip iš savo aprangos išspausi maksimalų komfortą.

 
To Top