Turime parduotuvėse
Liko %1 vnt.
SKU
V1117

Vision First Skin

Šis atvėsinantis termo aprangos komplektas reguliuoja drėgmę ir temperatūrą palei Tavo kūną. Būtinas atributas žvejojant kvėpuojančiomis bridkelnėmis. Video viduje.
As low as 69,00 €

Šis atvėsinantis termo aprangos komplektas reguliuoja drėgmę ir temperatūrą palei Tavo kūną. Būtinas atributas žvejojant kvėpuojančiomis bridkelnėmis. Netgi karštą vasaros dieną prieš lįsdamas į bridkelnes dėsiesi FIRST SKIN apatinius rūbus arba bent kelnes. Vėsesniu oru jį kombinuosi su viduriniuoju sluoksniu, bet tai vistiek bus pirmas rūbas ant kūno.

Apatiniai pagaminti iš bmbuko ir polyesterio audinio. Šis derinys užtikriną termo kontrolę ir kuo skubesnį drėgmės pašalinimą nuo kūno. Bambuko pluošto dėka rūbas neįgeria kvapų, todėl po aktyvios žvejybos nebūsi smirdintis jautis. Na nebent atsitiks kitų bėdų. Plati guma ties juosmėniu ir priglundanti rūbo konstrukcija leis jausti itin patogiai.

Žemiau pridedame vide apie termo aprangą ir jos sluoksniavimą, kad geriau suprastum ką ir kada naudoti. Taip iš savo aprangos išspausi maksimalų komfortą.

 

To Top