Turime parduotuvėse
Liko %1 vnt.
SKU
V5022

Vision | Nalle Fleece Overall

Šis meškiukas yra geriausias vidurinysis sluoksnis už tokią kainą. Kai vanduo vėsus, o bristi reikia, vidurinis sluoksnis išspręs daug problemų. Video viduje.
As low as 109,00 €

Šis meškiukas yra geriausias vidurinysis sluoksnis už tokią kainą. Iš pažiūros visiškai paprastas rūbas, bet sukirptas ir pasiūtas pagal specialią technologiją. Jis skirtas dėtis ant pirmojo sluoksnio kaip papildoma termo izoliacija. Kai vanduo vėsus nori jausti patogiai ir šiltai, tada į pagalbą ir ateina jis. Standartinškai flysinis audinys yra tamprus tik viena kryptimi, todėl meškiuko konstrukcijoje audiniai dedami skirtingomis kryptimis, kad temptusi vertikalia arba horizontaliai tose vietose kur reikia. Vietoje normalių juostelių audinio kantuose, kurios neturi termo savybių ir yra nepatogios bei kaupia drėgmę, meškiuke sudėtos plonos bet patogios juostelės termo komfortui palaikyti.Apatinė klešnės dali siaura, gerai priglundanti, kad nesmukinėtų bridkelnėse ir būtų patogu vaikšioti.

Būtent šis kobinezono tipo šliaužtinukas yra itin patogus, nes visada patikimai uždengia nugarą ir strėnas. Kad ir kas bebūtų, jis neleis Tavęs perpūsti. 

Žemiau pridedame vide apie termo aprangą ir jos sluoksniavimą, kad geriau suprastum ką ir kada naudoti. Taip iš savo aprangos išspausi maksimalų komfortą.

To Top