Turime parduotuvėse
Liko %1 vnt.
SKU
V4809

Bridkelnės Vision Koski Hipwader

Vienintelis pasirinkimas norint išvengti prakaito tam tikrose vietose. Tai puikus pasirinkimas žvejybiniams žygiams, kai vieta kuprinėje yra itin ribota. Video viduje.
As low as 136,43 € Regular Price 194,90 €

Vienintelis pasirinkimas norint išvengti prakaito tam tikrose vietose. Tai puikus pasirinkimas žvejybiniams žygiams, kai vieta kuprinėje yra itin ribota. Bridklnės gaminamos iš tos pat medžiagos, kaip ir standartinis KOSKI modelis, todėl yra lengvos ir puikiai kvėpuoja. Nors su šiais moderniais "Manowar'ais" neibrisi iki pažastų, jie bus puikus pagalbininkas, kai nereikia bristi arba užtenka įbristi minimaliai.

• Lengva 4 sluoksnių konstrukcija
• Vandeniui atsparus bei kvėpuojantis F4™ audinys
• Įdiegtos specialios apsaugos nuo trinties su žvirgždu bei kabliukai raišteliams

 

TERMO APRANGA

Kad bridkelnės savo darbą atliktu pilnu pajegumu ir tarnautų maloniau ir ilgiau, primygtinai rekomenduojame naudoti specialius termo rūbų sluoksnius. Taip pat apsaugines neoprenines kojines, kurios prailgins bridkelnių kojinės gyvenimą. Šias prekes galite rasti mūsų svetainėje arba apačioje prie rekomenduojamų prekių. 

BRIDKELNIŲ DYDŽIO PASIRINKIMAS

Bridkelnės tarnaus gerokai ilgiau, jei teisingai išsirinksite jų dydį. Jei jos bus permažos - siūlės išsitampys. Jei gerokai perdidelės - klostės trinsis ir medžiaga dėvėsis greičiau. 

Rekomenduojame jums keletą žemiau esančių video, kurie padės geriau suprasti ir pasirnkti teisingai. Na o jei visvien kyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis svetainės apačioje esančiais telefono numeriais. Susitiksime prie upės !

To Top