Turime parduotuvėse
Liko %1 vnt.
SKU
VKL0F

VISION Vibe 85+

Be konkurencijos - mūsų "best seller" šniūras. Ir tikrai ne be reikalo. Universalus, patikimas, paklūsnus ir pradedantiems. Video viduje.
As low as 105,90 €

Be konkurencijos - mūsų "best seller" šniūras. Ir tikrai ne be reikalo. Tai legendinio mūsų VIBE 85 šniūro patobulinta versija su nauja, dar slidesne danga, kuri išlieka slidi net oro temperatūrai pakilus į aukštumas. Valo forma išliko tokia kaip ir jo pirmatako. 

Man asmeniškai šis valas labai patinka:

- dėl savo neilgos galvos, kuri yra vos 8,5m ilgio, o tai reiškia jis gerai krauna kotą net trumpuose atsumuose, bet vis dar yra geras pagalbininkas metant toli.

- Ilgesnis galinis konusas leidžia neprarasti kontrolės ir metant, jei galvą išleidai per toli, ir žvejojant kai reikia kotroliuoti muselę didesniame atstume.

- Storesnis runingas tai pat pagerina kontrolę. Jei esi bent vidutinis metikas, tai galėsi pakelti ir kontroliuoti kad ir 10-15m šio valo ir iškart daryti metimą, nors galva yra gerokai trumpesnė. Daugelį analogiškų valų, kurių runingas yra plonesnis, turėsi visada prisitraukti iki galvos prieš permesdamas. Paimkim pavyzdžiui šapalų žvejyba su vabalu, kur turi daug ir dažnai tiesiog pakelti ir padėti musę tame pačiame ilgyje ir suprasi apie ką aš kalbu.

- Valas yra pakankamai grubus, turi jėgos nešant didesnę musę ar skęstantį pavadį, nes jo priekinis konusas nėra ilgas, priekyje yra svorio. O tuo pačiu jį galima lengvai sušvelninti tiesiog uždėjus ilgą konusinį pavadį, tarkim 12' ilgio SPRING CREEK ir žvejoti sausa musele netriukšmaujant.

Jei pastebėjai, jo rekomenduojamas svoris yra rašomas per dvi klases. Jei nori delikatesnio šaulio, kurį daugiau naudosi sausai ar šlapiai musei, tiesiog imk į mažesnę pusę. Jei planuoji mėtyti ir didelius vabalus, strymerius (gal net nedidelius lydekinius strymerius), plūdės tipo indikatorius su nimfomis - rinkis į sunkesnę pusę.

Valas gaminamas ir skęstančios SINK3 versijos, kur runingas lieka plaukiantis, o galva yra skęstanti. Tai labai pravartu strymeriaujant klasikiniu būdu arba stovinčiame vandejy.

 

Dėl viso pikto pridedame vieną kitą video žemiau. Tikimės, kad pažiūrėjęs juos dar geriau suprasi kaip veikia šniūro ir pavadžio sistema, o tai leis ne tik išsirinkti tinkamesnį pirkinį, bet ir pasiekti geresnių rezultatų žvejyboje. 

BAM !!!



To Top