Mokykla

Naujam sezonui MUSELINĖ.LT organizuoja muselinės mokyklą ir kursus visiems norintiems tobulėti ir išmokti daugiau bei greičiau.

Pagrindinis jūsų instruktorius, Ernestas Keturka – daugiau nei 20 metų keliaujantis bei žvejojantis museline. FFF asociacijos kastingo instruktoriaus sertifikatas. Daugkartinis Lietuvos čempionas, atsidavęs savo darbui ir veiklai.

MUSELINĖ.LT pamokose Jūs galite išmokti visko nuo paprasčiausių dalykų, kaip mazgai, pavadėlių tipai ir rūšys, muselių tipai, žvejybos taktikos iki sudėtingų triukų, tolimų metimų ir gudrybių padėti muselę ten, kur kiti nepadeda. Viskas priklauso nuo jūsų pačių noro.

Žemiau esančiame tvarkaraštyje sužymėtos grupinės pamokos (2-5 žmonės), taip pat galimos ir individualios pamokos kitu laiku. Tai reikėtų derinti privačiai susisiekus su mumis.

KAINA ir TRUKMĖ

DIENOS KURSAS
~6-8val. per dieną

Į kainą įskaičiuota

  • Supažindinimas su įrankiu
  • Kastingo užsiėmimas, užmetimo technikos įgūdžių lavinimas
  • Žvejyba

Vienos pamokos kaina – 100€

ĮSIGYTI 100€

2-jų DIENŲ KURSAS
~6-8val. per dieną

  • Supažindinimas su įrankiu
  • Kastingo užsiėmimai, užmetimo technikos įgūdžių lavinimas
  • Žvejybos
  • Muselių rišimas
  • Nakvynė

2 dienų kurso kaina – 200€

ĮSIGYTI 200€

ĮRANGA

Jei turite savo įrankius, geriau naudoti būtent juos, nes jūsų turimas įrankis, kuriuo nuolat žvejojate, gali skirtis nuo mūsiškio. Jei įrankio neturite, galite nuomotis vietoje, bet tai reikėtų pranešti iš anksto. Nuomos kaina – 10€ dienai.

APRANGA

Užsiėmimas prie vandens reikalingos bridkelnės ir braidymo batai, kuriuos privalu turėti. Jei neturite, galime išnuomoti, svarbu tai pranešti iš anksto. Aprangos komplekto kaina dienai – 20€.

ĮSIGIJUS PAMOKĄ

Turėdami pamokos kuponą dalyvauti galite bet kurioje iš žemiau nurodytų pamokų. Svarbu užsiregistruoti į jas susisiekiant su mumis [email protected] arba [email protected]. Užsiregistruoti galite bet kuriuo metu, tik turėkite mintyje, kad registruojantis paskutinę dieną gali nebūti vietos. Tokiu atveju perkelsime į artimiausią jums patogią datą.

 

DATA TEMA VIETA
2024 Balandis
09 – 14
Muselinės mokykla – Strymeris Trasninkas , Dzūkijos nac. parkas
2024 Balandis
25 – 27
Muselinės mokykla – Strymeris Trasninkas , Dzūkijos nac. parkas
2024 Gegužė
23 – 26
Muselinės mokykla – Sausa, nimfa Trasninkas , Dzūkijos nac. parkas
To Top