Pranešimas Dėl Karantino ir Nuolaida Internetinėje Parduotuvėje

16/03/2020

Nors parduotuvių Vilniuje ir Kaune durys užrakintos, mūsų internetinė parduotuvė dirbs ir karantino laikotarpiu. Šiuo laiku VISOMS prekėms taikoma 10% nuolaida. Prekės bus sudedamos į paštomatus kas dieną, tad savo užsakymus gausite lygiai taip pat operatyviai, kaip iki šiol.
Turite klausimų, nežinote ką įsigyti, reikia rekomendacijos?
Kreipkitės į mus, o mes stengsimės padėti visais įmanomais būdais.
El. Paštu – info@museline.lt
Facebook – Messenger platformoje
Telefonu:
Rokas – +370 658 31573 (10-19 val, darbo dienomis)
Audrius – +370 616 36253 (10-19 val, darbo dienomis)
Ernestas – +370 646 49383 (10-19 val, darbo dienomis)
Mes ir toliau dirbsime tam, kad nedelsiant gautumėte visus atsakymus į rūpimus klausimus.

Karantino laikotarpis – puiki proga sėsti prie spaustuvų atsinaujinti savo musių dėžutes. Jeigu norimų medžiagų internetinėje parduotuvėje nerasite, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime tinkamiausias alternatyvas pagal Jūsų poreikius.

Žvejoti ir mėgautis gamta nėra uždrausta, tad naudokitės naujai atsiradusiu laisvu laiku ir geru oru, aplankykite savo mėgiamas upes, sušlapinkite turimas muses ir dalinkitės savo laimikiais ir patirtimis su mumis, tačiau nepamirškite:
– Venkite viešojo transporto, į žvejybą vykite tik nuosavu automobiliu.
– Esant galimybei, į žvejybą vykite ne su draugų kompanija, o vieni. Laikykitės saugaus atstumo nuo kitų prie upės sutiktų žvejų.
– Rinkitės mažiau populiarias žvejybos vietas. Dabar pats laikas aplankyti savo „slaptasias vieteles“, taip vengiant galimo kontakto su kitais žmonėmis.

Elkitės atsargiai ir atsakingai dėl savo ir aplinkinių gerovės.