LAIMĖK Winston Boron Kotą + Kitos Kalėdinės Akcijos!

09/12/2019

Kalėdos Muselinėje šiemet kaip niekad dosnios. Visą mėnesį galite įsigyti Vision prekes su 25% nuolaida, o kai kurioms prekėms ji siekia net 40% ar 50%!
Norisi daugiau? Visoms rišimo medžiagoms, RIO valams ir Scierra produkcijai taikoma 20% nuolaida!

Vis dar negana? Mums irgi, todėl dalinamės mūsų parduotuvėje dar neregėto masto konkursu!

Apsipirk Museline.lt parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir internete už daugiau nei 50 eurų, ant čekio užrašyk savo kontaktus ir mesk čekį į akcijos dėžutę (apsiperkant internetu į akciją būsite įrašomi automatiškai). Gruodžio 31-ąją, paskutinę metų dieną, tiesioginės translacijos iš parduotuvės Vilniuje metu bus ištraukti nugalėtojai!

Pagrindinis konkurso prizas – legendinio muselinės gamintojo R.L. Winston 8′ #4 kotas Boron, kurio vertė siekia 850 eurų! Antos progos savo kolekciją papildyti tokios kokybės įrankiu išleidus vos 50 eurų gali ir nebūti!

Be Boron koto, konkurso metu vienas laimingasis laimės gerai žinomo gamintojo Sage Click serijos, 3/4/5 klasės ritę su click stabdžių sistema, dėl kurios ritė kone lengvesnė už patį orą!

Prie viso to, trys dalyviai laimės Muselinės marškinėlius ir dar trys žmonės apsipirkę Museline.lt parduotuvėje už 50 eurų ar daugiau laimės Muselinės kepures!

Šventes reikia švesti, tad pasirūpinkite savimi ir savo draugais! Dabar pirkti apsimoka labiau nei bet kada!