Lašišų Žvejybos Stovykla CAMP 2H19!

20/09/2019

Kaip ir kiekvienais metais, nuo šių metų Spalio 1 iki Spalio 15 dienos prie Šventosios upės būriuosis bendraminčiai – muselininkai, kupini vilties pagauti Lietuvos upių karalienę lašišą.

Būtent lašiša suburia mus iš visų šalies ar net pasaulio kampelių, tačiau jos pagavimas, kad ir koks svarbus bebūtų, nėra vienintelė priežastis atvykti į stovyklą. Atmosfera, kurią sukuria kiekvienas žvejys, kiekvienas vakaras prie laužo, kiekviena entuziazmu degančiomis akimis papasakota istorija yra priežastis dėl kurios čia grįžtama kasmet.

Kad tie vėsūs drėgni rudens vakarai prie laužo būtų kiek šiltesni ir nė kiek ne mažiau jaukūs, šiais metais CAMP’o vietoje pastatyta naujutėlaitė pašiūrė.

Nori prisijungti?

Prisijungti prie CAMP 2H19 kviečiami visi ir nesvarbu, ar apsilankysite tik dienai, savaitgaliui, ar visam stovyklos laikotarpiui. Svarbu pabrėžti – dalyvavimas stovykloje visiškai NEMOKAMAS! Viskas, ko reikia, tai palapinė, maistas ir, žinoma, atvykti į paskirties vietą. Vieta taipogi nėra paslaptis – stovyklą rasite netoli Šventosios ir Širvintos upių santakos.

Tikslią vietą galite rasti ČIA! 

Ką žinoti?

Mes mylime, gerbiame ir tausojame aplinką, todėl lygiai to pačio tikimės iš visų norinčių dalyvauti stovykloje. Todėl pagrindinė ir kone vienintelė griežta stovyklos taisyklė – aplinką palikti gražesnę nei ją radome. Šiais metais muselininkų bendruomenė susirinko kaip niekad gausiai, savo laisvą laiką aukodami stovyklavietės tvarkymui, tad bet koks šios taisyklės nepaisymas nebus toleruojamas.

Nesvarbu ar Tu žvejoji museline, ar nori atvykti praleisti laiko ir iš šono susipažinti su lašišų žuklės subtilybėmis. Laikai save muselininku ar ne. Čia renkasi žmonės prijaučiantys gamtai, aktyviam poilsiui ir jaučiantys didelę pagarbą lašišai. Į ją žiūrintys kaip į sau lygų priešininką, o ne brakonieriavimo ar pajamų šaltinį.

Esi būtent toks? Susitikime prie upės, Spalio 1-15 dienomis, ant Šventosios kranto!