5 Priežastys kodėl verta rinktis Museline.lt vasaros stovyklą vaikams

Saulelė vėl atkopdama svietą budina vis ankščiau, tai gali reikšti tik vieną – atėjo vasara, o kartu su ja ir ilgosios vasaros atostogos Jūsų vaikams. Tėveliai savo atžaloms visuomet nori suteikti kuo įsimintinesnę vasarą, siekiant, kad ji būtų praleidžiama ne tik linksmai, bet ir naudingai bei aktyviai. Tokią patirtį pasiūlyti gali Liepos mėnesį vyksiančios Museline.lt vasaros stovyklos, kur Jūsų atžalų laukia aktyvus poilsis gamtoje, o laikas bus leidžiamas mokantis apie mus supančią gyvybę ir kuriant ryšį su gamta.

Tad ko visgi galima tikėtis iš artėjančios stovyklos ir kodėl verta savo vaikams rinktis būtent ją?

  1. Laikas gamtoje
    Niekam nėra paslaptis, kad šiuolaikiniai vaikai praleidžia vis mažiau laiko lauke, tradicinius žaidimus pakeičia modernios technologijos, kompiuteriniai žaidimai. Nuo viso to Museline.lt stovykloje bus stengiamasi nuo viso to pabėgti ir kuo daugiau laiko leisti formuojant tikrus įspūdžius ir atsiminimus leidžiant laiką gamtoje kartu su panašaus amžiaus vaikais, tai gali būti ne tik neišdildomų įspūdžių, tačiau ir naujos, tikros draugystės pradžia.

  1. Puikūs stovyklos vadovai

Savo vaikus atvykusius į stovyklą atiduodate į geras rankas, čia susirinkę stovyklos vadovai yra ne tik tikri savo sričių ekspertai, tačiau puikiai supranta vaikus ir jų poreikius, todėl stovyklos metu bus pasiruošę vaikams atiduoti visą savo dėmesį ir energiją. Susipažinkite su jais:

Galite neabejoti, Jūsų vaikai šiuose rankose saugūs!

  1. Žvejyba museline

Kaip gi Museline.lt vasaros stovykla be žvejybos museline meškere. Ir nesvarbu, ar Jūsų atžalai yra tekę laikyti žūklės įrankį savo rankose, kadangi viskuo bus pasirūpinta, o užsiėmimus ves šios srities ekspertai.

Žvejybos įrankiais ar apranga rūpintis taipogi tikrai nereikės, visi būtini reikmenys bus paruošti žvejybai, belieka tik atvažiuoti ir lėkti prie upės gaudyti tyrųjų Lietuvos gėlavandenių žuvų. Kartu su žvejyba bus mokoma ir tinkamo elgesio prie upės, pasakojama kodėl pagautas žuvis geriau paleisti, kodėl svarbu palaikyti tvarką ir švarą prie upės, taip įsitikinant kad užaugs atsakingesnė, gamtai draugiškesnė žvejų karta.

  1. Dzūkijos Nacionalinis Parkas

Kartą čia apsilankius norisi grįžti vėl ir vėl. Dzūkijos Nacionalinis Parkas be abejonės yra viena iš gražiausių vietų visoje Lietuvoje, pasipuošusi vešliais miškais ir begale upių bei upelių. Tai namai Merkiui ir Ūlai – Dzūkijos karališkajai porai į kuriuos įteka šimtai seniai savo vardą pamiršusių upeliukų. Museline.lt vasaros stovykla, tai unikali proga praleisti penkias dienas viename iš mažiausiai žmogaus paliestų gamtos kampelių Lietuvoje.

  1. Naujos žinios, patirtys ir įgūdžiai

Stovyklos vadovė, psichologė Jovita pasirūpino, kad joje vykdomi užsiėmimai turėtų ir edukacinę vertę, o stovykloje užsiėmimus ves ir ichtiologas Kęstutis Skrupskelis, kuris padės į žvejybą pažiūrėti kitomis, žuvies akimis, ir plačiau papasakos apie po vandeniu esančią gyvybę, žuvų gyvenimo ciklą, įpročius, elgesį.

Po stovyklos į namus grįžus Jūsų vaikui nepamirškite apie visa tai paklausti, nė neabejojame, kad pasisėmus naujų žinių ir patirčių Jūsų atžala turės ne tik ką papasakoti, tačiau ir ko išmokyti savo tėvelius.

 

Stovykla vyks Liepos mėnesį, pirmoji pamaina laukiama 7-12 dienomis, antroji pamaina Liepos 14-19 dienomis. Laukiami visi mokyklinio (7-16 metų) amžiaus vaikai, daugiau apie stovyklą galite paskaityti čia: http://museline.lt/2019/05/20/vasaros-stovykla-vaikams-su-museline-lt/