Registracija į Šapalo Taurę 2019

2019-05-16

Prasidėjo registracija į Šapalo Taurę kuri šiais metais vyks dviem etapais!

Registracija bus atvira iki Birželio 21 dienos. Registruotis galima į vieną pasirinktą etapą arba į abu iš karto. Startinis mokestis vienam etapui 15eur. 
Registruotis prašome el. paštu: deividas@museline.lt. Nurodant: Vardas / Pavardė / Tel. numeris / El. Paštas.

Vietų skaičius neribotas, nes atsižvelgus į praėjusių metų atsiliepimus iš dalyvių ruožas didinimas. Dabar bus galima žvejoti visoje upėje kurioje vyksta etapas. Pvz.: birželio 29 dieną varžybos vyks visoje Šešupės upėje.
Antras etapas bus vykdomas Dubysoj, Liepos 27 dieną

P.S. Dalyvis varžybų metu būtinai turi turėti išmanųjį telefoną su internetu ir programa FishFriender .
Daugiau informacijos el. paštu deividas@museline.lt arba telefonu +37068418332

Šiais metais viena iš didžiausių naujienų yra tai, jog varžybų įskaita bus vykdoma kartu su Prancūzijos kūrėjų FishFriender mobiliąja aplikacija. Kaip ir nieko naujo mūsų varžyboms, taip? Tačiau tai labai didelis žingsnis į priekį. Visų pirma tai ši programa skirta ne tik varžyboms. Jos pagrindinė paskirtis tai yra žvejybos dienoraštis. Savo pagautus laimikius, jų nuotraukas, paleidimo video galima tiesiai talpinti į programą. Programa automatiškai pasigauna informaciją iš interneto apie tos dienos meterologines ir hidrologines sąlygas. Taip galėsite sekti savo laimikių aktyvumą. Taip pat galite žymėti tikslią sugavimo vietą. Visa ta jeigu norite galite dalintis su visais, kurie naudojasi šią aplikacija arba tik su savo draugais. Na o jeigu nenorite, kad matytų kiti jūsų „slaptąją“ vietą tiesiog pažymėkite kaip slaptą vietą ir ją matysite tik jūs! Taip pat su šia aplikacija buvo vykdomos tokio aukšto lygio varžybos kaip GUNKI Iron Tournament 2018.

PS. Programa greitu metu galės pasiūlyti ir Lietuvių kalbos meniu