CAMP 2018 Šventoji, laužas, dvirankiai

RIVEREXPRESS – nuotykiai prasideda

2019-03-05

2019-uosius pradėjome trankiai. Visą sausį ir vasarį trankėmės su autobusiuku ir gaudėme lašišas bei šlakius. Tiesa sakant, bent jau žvejybos prasme tai buvo geriausias žiemos sezonas. Taip ir gimė mūsų kelionių brandas – RIVEREXPRESS.

 

Patys esame pamišę dėl draugų, kelionių ir nuotykių. Stengiamės kuo dažniau keliauti į naujas vietas, tyrinėti, žvejoti ir mėgautis gamta. Praeitų metų pabaigoje suorganizavome kelias keliones savo draugams, kurios susilaukė nemažai dėmesio. Tai buvo pirmosios RIVEREXPRESS užuomazgos. Jei nori skraidyti su ereliais, nesusidėk su kalakutais. Keliaudamas su mumis ne tik patirsi nuotykių, susirasi naujų draugų, bet tuo pat gausi ir geriausias imanomas muselinės žūklės pamokas. RIVEREXPRESS repertuare nuolat pasirodys tiek trumpos, 2-4 dienų biudžetinės kelionės, tiek ilgesnės, 7-10 dienų pažintinės žvejybinės kelionės visomis kryptimis. Dar viena naujovė – žygiai palei upes. Tiesiog taip! susikraukime kuprines ir pasileiskime tyrinėti mūsų upių. Plaustais, pėsčiomis keliaukime ir pažinkime, mėgaukimės ir dalinkimės, nes tai yra nepaprasta.

 

Kai kuriuos mūsų ankstesnius nuotykius gali rasti mūsų YouTube kanale arba Facebook paskyroje, o ateinančiuose nuotykiuose gali sudalyvauti ir pats.

Draugai, Kelionės, Nuotykiai !